Resep iki kanggo sarma rada beda karo Resep Sarma # 1 ing paprika lan endhog ditambahake ing campuran daging babi utamane, lan sauerkraut dibilas. Uga, saos wis ngetokake karo roux sing disebut.
Priksa Tip cepet iki minangka cara sing gampang kanggo mbusak godhong saka kepala kubis .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 gedhe
- sirah kubis , 3 nganti 4 kilogram
- Daging babi 1 pound
- 1/2 pound chuck ground
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh paprika
- 1/2 sendok teh mrico
- 2 endhog gedhe, uga diantemi
- 1/2 tuwung beras, rinsed
- 1 (32-ons)
- jarahan , rinsed lan lemes
- 1 irisan irisan gedhe utawa potongan bokong asap
- 1 (8 ons) bisa saos tomat
- 6 tablespoons canola oil
- 4 tablespoons glepung kabeh-tujuan
Cara Nggawe
- Siji dina sadurunge porsi, Cut inti metu saka kubis lan uyah ing rongga. Selehake kubis ing pot banyu panas sing nggodhok . Tambah roti, nutupi, mateni panas lan supaya ngadeg sewengi. Dina sabanjure, godhong sing kapisah, ngetokaké vena gedhe.
- Nyampur daging babi, daging sapi, uyah, paprika, lada, endhog lan beras. Nyelehake 1 sendok teh ing saben rwaning Gobis lan muter munggah.
- Ganti setengah sauerkraut ing oven utawa pot Walanda kanthi tutup. Ganti endhog utawa garang ing ndhuwur, nambah sarms lan ndhuwur karo sauerkraut, saos tomat lan cukup banyu kanggo nutupi. Bawa menyang godhok lan ngurangi panas. Tutup lan cook jam 1.
- Nggawe zafrig kanthi ngombinasikake lenga lan glepung ing wajan cilik, aduk terus nganti dicampur dadi kandel lan dadi coklat peteng. Nambah sawetara cairan masak lan aduk nganti alus. Tambahake panen iki kanggo sarma ing pot. Nyampur lan masak 1 jam luwih.
- Sarma beku kanthi masak utawa kenthang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 701 |
| Lemak total | 37 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Lemak ora jenuh | 19 g |
| Kolesterol | 252 mg |
| Sodium | 1,475 mg |
| Karbohidrat | 51 g |
| Serat Pemakanan | 14 g |
| Protein | 45 g |