Yen sampeyan lagi nyepak kanggo acara seafood sing gedhe, sampeyan bakal pengin nggodhog kepiting sing apik. Tumis kepiting yaiku rempah-rempah sing sampeyan gunakake kanggo ngresiki banyu sing sampeyan keprungu nggodhog. Sampeyan bisa, mesthine, nggunakake kanggo kerang liyane uga. Akeh wong nggunakake toko tuku crab rebusan nanging gampang kanggo nggawe saka rempah-rempah sampeyan mbokmenawa wis duwe ing rak. Iki campuran rempah-rempah sing gampang digodhog bisa digunakake kanggo udhara , crawfish, lobster utawa kepiting .
Resep Sumber: Baltimore International Culinary College
Dicetak ulang kanthi ijin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cangkir rempah-rempah
- 1/4 tuwung laut
- uyah
- 2 tablespoons
- wiji sawi
- 2 sendok teh kabeh ireng
- peppercorns
- 2 tablespoons flakes abang panas abang
- 1 sendok teh celery wiji
- 1 sendok makan
- chives (minced)
- 2 teaspoons lemah
- jahe
- 2 teaspoons pepe
- oregano
- 5 godhong teluk
Cara Nggawe
- Tambahake rempah-rempah , garam segara, wiji sawi, peppercorns, flake mrico, wiji celery, chives, jahe, oregano, lan godhong teluk ing mangkok sing dipasang ing piso logam. Pulsing, proses nganti dicampur dadi bubuk coarse.
- Kanggo masak udang, tambahkan 1/4 cangkir rempah-rempah, bebarengan karo uyah 2 sendok teh, menyang saucepan gedhe banyu sing nggodhog.
- Kanggo lobster utawa kepiting, nganggo 1 part cuka putih putih suling kanggo 3 bagean banyu. Nambah seafood lan cook kanggo 2 menit, utawa nganti mung masak liwat. Copot panganan segara lan ngawula utawa garing.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 13 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 9,495 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |