Saos Spanyol yaiku saos tomat pedhes sing digawe karo bawang sautéed, paprika ijo, jamur lan bawang putih. Iku apik karo pitik, sapi, daging babi lan panganan segara.
Cathetan: Resep iki nyuwun 2 cangkir saos tomat klasik , kang minangka salah siji saka lima saus ibu ing seni kuliner. Sampeyan bisa tinimbang nggunakake 2 cangkir saos pasta tomat dhasar , sing luwih gampang kanggo nggawe, nanging ora kaya flavorful.
Yen sampeyan pengin nggoleki sing paling apik ing donya iki, nambah balunge daging babi menyang saos pasta dhasar sajrone simmers, banjur copot balung sadurunge ngresiki. Sampeyan bisa uga nyirupke balung hams ing saus saka jar, mung kanggo menehi sawetara jerone luwih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir saos tomat
- 1/2 cangkir jamur (irisan)
- 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- 1/4 cup pepper green (diced)
- 1 cengkeh bawang putih (cincang)
- 1 dash
- Asam kosher (kanggo rasa)
- 1 irisan mrico ireng (kanggo rasa)
- 1 sash Tabasco sauce (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing adhem, tumis bawang, mrico lan papak ijo nganti bawang tembaga, kira-kira 5 menit.
- Nambah jamur lan terus sauté nganti jamur alus.
- Tambahake saos tomat, nggawa menyang simmer lan masak nganti kurang luwih 5 menit.
- Mangsa karo uyah, mrico, lan Tabasco lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 47 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 51 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |