Casserole pitik iki gampang kanggo nyiyapake lan nggawe meal saben dina gedhe. Nedakake campuran daging ayam lan bayam panggang karo pasta utawa nasi masak sing panas lan roti biskuit buttermilk utawa gulungan crusty sing anget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 ons bayam beku, thawed, lemes lan garing
- 4 irisan daging babi, diced
- 2 sendok makan mentega
- 4 bawang ijo, kanthi 2 inci ijo, iris tipis
- Uyah 1/2 sendok teh
- Dash bubuk wêdakakêna, opsional
- 1/8 sendok teh mrico
- 1/4 sendok teh garing basil rwaning
- 3 tbsp glepung kabeh-tujuan
- 2 1/2 nganti 2 cangkir diced
- masak ayam
- 1 tuwung
- duduh kaldu pitik
- 1 tuwung
- krim abot utawa setengah setengah
- 3/4 tbsp keju Parmesan sacukupé, sakitar 3 ons
Cara Nggawe
- Grease 1 1/2 nganti 2-quart casserole. Oleshe panas nganti 350 °.
- Tabruk bayam sing uga dikempas ing ngisor casserole; disisihaké.
- Ing wajan gedhe, goreng daging babi sing diced nganti rada garing. Kanthi sendok slotted transfer bacon menyang kertas anduk kanggo saluran.
- Tambahake butter ing skillet lan nyawiji ing medium-low heat. Tambah bawang, uyah, wêdakakêna bawang, mrico, lan basil; cook kanggo babagan 1 menit. Nglakoake glepung nganti digabungake. Tambahake duduh kaldu lan krim, aduk nganti aduk. Ngaduk ing pitik lan cook, aduk, nganti thickened lan bubbly.
- Ngilangke daging babi sing diiris liwat bayam, banjur pour campuran ayam sing panas kabeh.
- Sprinkle karo keju Parmesan.
- Panggang sajam nganti 20 nganti 30 menit, utawa nganti panas lan bubbly, lan keju entheng browned.
Sampeyan uga bisa Kaya
- Ayam Pedaging Ayam dan Biskuit
- Potluck Chicken and Macaroni Bake
- Daging Ayam dan Broccoli Casserole
- Ayam Lasagna Pedhes
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 795 |
| Lemak total | 56 g |
| Saturated Fat | 27 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 208 mg |
| Sodium | 1,170 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 49 g |