Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 gram udang medium (dikupas lan diveined)
- 8 banyu chestnuts (peeled, utawa 1/2 cangkir irisan banyu irisan kastanye)
- 1/2 bawang bombay (disigar sacukup)
- 1/2 sendok teh jahe (grated)
- 2 teaspoons
- kecap soy sauce
- 1 sendok teh beras (utawa cukà beras)
- 1/2 sendok teh gula
- 1/4 sendok teh minyak wijen
- Godhong mrica ireng (kanggo rasa)
- 1 endhog gedhe putih
- 2 - 3 teaspoons cornstarch (minangka needed)
Cara Nggawe
Kalorake lenga kanggo jero nganti 350 derajat Fahrenheit.
2. Rendhemake udhara udhara panas lan asin supaya bisa nganti 5 menit. Bilasake banyu adhem, adus lan adhem kanthi garing.
3. Yen nggunakake kastanye banyu kalengan, mlayu ing banyu sing anget kanggo mbusak rasa tinny. Saluran. Minake udang udan lan banyu.
4. Ing mangkok medium, gabungke udang minced lan banyu chestnut. Nyampur ing bawang ijo, disaring jahe, soy sauce, beras anggur utawa cuka beras , gula, lenga wijen, lada, endhog, lan jagung.
Mbentuk campuran kasebut dadi bal cilik babagan 1/2 ukuran bal golf.
5. Banjur nambahake udhara udhara menyang lenga panas, nambahake mung sawetara kanthi sacara supaya ora overcrowd wajan. Goreng-goreng bal , ngowahi terus, nganti garing lan keemasan (3 nganti 4 menit). Copot lan saluran ing tuwung kertas.
6. Nambani balung udang karo kecap manis lan ora nguntungke, saus plum, utawa mustar panas.
Resep Udang Anggur Cina
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 122 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 151 mg |
| Sodium | 573 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 22 g |