Koktail iki prasaja lan enak banget supaya ora kena dilewati. Susu & Madu mung nggunakake Benedictine lan susu, nanging bisa dilayani kanthi rong cara - sing adhem utawa anget - gumantung ing swasana ati. Loro-lorone cara sing apik kanggo nyenengake rasa liqueur kanthi cara sing unik lan gampang lan nggawe ombenan mangsa sing nyenengake .
Yen sampeyan arep kanggo versi anget sampeyan bakal pengin dadi manawa susu panas alon lan alon-alon lan nglakoake terus supaya ora curdle.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- Benedictine
- 6 ons
- susu (utawa cukup kanggo mbungkus mug)
- Garnish: irisan oranye
- Garnish: kayu manis
Cara Nggawe
Kadhemen
- Tuang Benedictine dadi mug, tambahake es, lan ndhuwur karo susu beku.
- Garnish karo irisan oranye lan kayu manis.
Panas
- Ndhuwur Benediktine mati kanthi susu panas ing mug.
Resep Masakan: Benedictine Liqueur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 116 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 17 mg |
| Sodium | 76 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 5 g |