Coklat beras karo kacang buncis. Resep casserole iki gampang banget kanggo nggunakake beras apa wae sing bisa digoleki. Coklat beras lan kacang casserole uga bisa disiapake kanthi cepet yen sampeyan duwe kabeh bahan ing tangan. Cukup mbukak kaleng kacang buncis, tambahkan sawetara rempah-rempah lan panggang! Resep duweni buncis Bush's®.
Yen seneng resep iki, sampeyan bakal seneng 7 cara kanggo nggawe beras lan kacang buncis .
Luwih Vegetarian Masakan Kentang
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 28 -ounce bisa kacang buncis panggang vegetarian
- 1 1/2 gelas masak beras
- 1/2 cangkir disigar bawang merah
- 1/2 cangkir wortel
- 1/2 cangkir celery sing irisan tipis
- 1/4 sendok teh dhasar kayu legi
- 1/4 sendok teh bubuk bawang
- 1/8 sendok teh jahe
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh úa, kalebu kacang buncis vegetarian ing casserole 2-quart sing disumbat.
- Panggangan ing 350 kanggo 35 nganti 40 menit utawa nganti bubbly.
Looking for more vegetarian rice recipes? Yen sampeyan lagi mangan ing anggaran (lan sanajan sampeyan ora) lan sampeyan lagi nggolek cara liyane kanggo nggawe beras lan kacang-kacangan, ana 8 cara kreatif kanggo nggawe beras lan kacang, kalebu beras Kuba lan kacang buncis, beras coklat karo nanas, sup beras, lan liya-liyane.
Sampeyan bisa nemokake resep-resep beras vegetarian ing kene ing TheSpruce, kalebu sayur-sayuran goreng , salad beras Asia , beras lan lentil , utawa, mungkin sawetara resep-resep paella Spanyol vegetarian utawa resep - resep risotto vegetarian sing sampeyan nggoleki.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 477 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Karbohidrat | 92 g |
| Serat Pemakanan | 20 g |
| Protein | 24 g |