Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 tablespoons butter (dipérang nganggo)
- 8 jam ons
- 1 sendok teh uyah
- 1 medium
- bawang bombay manis (dicincang)
- Glepung 1/4 cangkir
- 1/4 sendok teh mrico putih (utawa kanggo rasa)
- 2 kaleng ayam kaleng (10-3 / 4 ons saben)
- 1/8 sendok teh nutmeg
- 1 tuwung krim abot
- Garnish: disigar parsley
Cara Nggawe
Jamur resik kanthi sikat jamur utawa wet towel. Cut setengah saka jamur menyang irisan-irisan. Sunting sithik.
Nyawiji setengah saka mentega ing saucepan gedhe lan ngemut jamur nganti ireng. Copot lan sliced jamur irisan. Tambah butter ing piring sing padha, bebarengan karo jamur sing disigar lan bawang manis . Sprinkle karo uyah . Masak, aduk nganti bawang bombay alus.
Bali irisan jamur ing wajan.
Tambah glepung lan masak, aduk nganti meh 2 menit, nganti alus. Alon-alon nambah duduh pitik nalika aduk. Simmer, aduk asring, nganti thickened. Tambah nutmeg lan mrico . Rasa lan atur bumbu, yen perlu.
Tambah krim abot lan nggawa menyang simmer. (Aja godhok.) Gagang menyang mangkok sup lan garnish karo parsley disigar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 921 |
| Lemak total | 73 g |
| Saturated Fat | 44 g |
| Lemak ora jenuh | 21 g |
| Kolesterol | 196 mg |
| Sodium | 1,908 mg |
| Karbohidrat | 55 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 16 g |