Resep komputen iki garing sing sampurna kanggo pesta Paskah Seder . Kompote iki uga dianggo kanggo panganan sajian Shabbat utawa ditambani Tu B'Shvat . Punika luwih kosher kanggo resep-resep Dessert Paskah.
Ing paling gampang, kompote yaiku sajian sing digawe karo woh seger utawa garing sing wis dimasak utawa diresiki kanthi alon-alon (mulane kompotes uga disebut minangka "woh-wohan godhog") ing sirup gula sing bisa dicampur karo omben-omben lan / utawa rempah-rempah. Compotes biasane dilayani.
Kosher Status: Parve
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung plum pepe (utawa prunes, pitted)
- 1 tuwung apricot pepe
- 1 liter kismis emas
- Gula 1/2 cup
- 1 wortel lemon
- 2 cloves kabeh
- 1/4 sendok teh
- allspice
Cara Nggawe
- Ing saucepan medium, nyelehake 1 tuwung pepe pitted utawa prunes, 1 tuwung aprican garing, lan 1 tuwung kismis emas. Tambah banyu mung kanggo nutupi woh-wohan. Bawa menyang godhok. Ngurangi panas lan garing, ditutupi, kanggo 15 menit, aduk sok-sok.
- Tambah 1/2 cup gula, 1 potongan lemon rind, 2 cengkeh lan 1/4 sudu allspice. Nglakoake lan tambah banyu sing sethitik yen perlu.
- Mbalik panas, ngurangi panas lan simmer alon-alon, ditemokake, kanggo 10 nganti 15 menit utawa nganti woh wis alus lan sirup kandel.
- Cabut lemon lan cengkeh.
- Cepet sawetara jam sadurunge porsi, garnished karo walnuts disigar yen pengin.
Resep Compote liyane:
- Recipe Apricot German
- Resep Nasi Goreng Rhubarb
- Recipe Gooseberry Inggris
- Recipe Compote Kering Polandia
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 132 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |