Roti nanas sing padhet, lembab lan tropis iki gampang digawe, lan luwih apik dina sawise digawe. Yen sampeyan seneng nanas, iki resep kudu!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter (softened)
- 1 cup gula
- 2 endhog
- 2 glepung glepung
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 cangkir walnuts (disigar lan entek dipanggang)
- 1 tuwung kaleng durian nanas (lemes)
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 derajat F. Glepung lan glepung rong gelas panci.
- Mentega krim lan gula ing mangkok sing nyawiji gedhe. Beat endhog, siji ing saben wektu, lan adhine kanthi apik sakwise tambahan. Nglakoake nanas.
- Saring tepung, bubuk manggang, lan uyah bebarengan. Nglakoake ing kacang. Tambah campuran irisan garing kanggo campuran udan lan mung dicampur nganti moistened. Aja luwih saka campuran.
- Tuangake adonan menyang panci. Panggang kanggo 45 menit nganti 1 jam utawa nganti tusukan kulit metu resik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 330 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 83 mg |
| Sodium | 259 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |