Iki minangka hidangan favorit Rosh Hashanah saka wong-wong Yahudi Maroko. Rasa jeram saka pomegranate nyedhiyakake saos kanggo pitik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1 tablespoon minced
- papak
- 1 (3 1/2 nganti 4-pound) ayam, berempat
- 1
- pomegranate , separo
- 1/4 cup anggur putih garing
- Jus 1 linglang
- 1 tablespoon
- gula kayu manis
- Garam lan
- mrico
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 F.
- Ing tuwung, aduk lenga lan papak. Sikat minyak bawang cukur.
- Nyelehake pitik ing sajian baking cethek. Gulungake lenga sing isih ana sajrone ayam. Panggang ing preheated oven kanggo 45 menit, basting kaping pirang-pirang kanthi pan jus nganti kulit wis browned lan jus mbukak cetha nalika paha wis pierced ing bagean paling thickened karo garpu.
- Buang 1 sendok ijo saka woh delima. Cawisake kanggo hiasan. Jus jus saka pomegranate sing isih liwat sieve menyang mangkuk cilik.
- Ing saucepan nonreactive cilik, campuran jus pomegranate, anggur, jus lemon, lan gula kayu manis. Bawa menyang godhok panas. Kurangi panas mudhun lan cook 5 menit. Saos sega karo uyah lan mrico kanggo rasa.
- Transfer pitik panggang menyang platter sing nyawisake lan tumpuk saben potongan kaping pirang-pirang. Panggang kecap liwat ayam. Jumbuhake karo wiji delima lan ngawula ing suhu kamar.
Resep Sumber: Everyday Cooking kanggo Home Yahudi dening Ethel G. Hofman (HarperCollins)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1190 |
| Lemak total | 73 g |
| Saturated Fat | 19 g |
| Lemak ora jenuh | 33 g |
| Kolesterol | 377 mg |
| Sodium | 351 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 120 g |