Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 (16 ounce) susu babi lan kacang buncis, lemes
- 1/2 cangkir disiapake sambel goreng
- 1 medium
- bawang bombay manis , disigar
- 2 Red Delicious
- apples , peeled, cored, and chopped
- 1/4 cangkir kuning disiapake
- mustard
- 6 irisan cendhek pusat tipis
- daging babi , dipotong dadi potong 1-inch
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 375 derajat F.
Digabungake kacang buncis, saus barbecue, bawang, apel, lan sawi. Tumisake sajian roti panggang. Ndhuwur karo daging babi.
Panggang kanggo 45 menit. Buang saka oven lan aduk ing potongan daging babi. Bali menyang oven lan panggangan tambahan 30 menit. Ayo istirahat 15 menit sakdurunge.
Priksa sajian iki dhisik, yen pengin. Reheat ing oven 350 F sakwise 30 menit nganti digawe panas. Resep bisa digodhok, nanging nyetel wektu baking munggah.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 434 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 216 mg |
| Karbohidrat | 80 g |
| Serat Pemakanan | 23 g |
| Protein | 26 g |