Kacang polong sing ijo utawa beku nambah rasa lan werna ing salad kentang iki sing apik. Salad iki gampang kanggo nggawe lan sampurna kanggo cookout utawa potluck.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kg kentang abang kulit, dilebokake ing potong 1/2-inch
- 1 sendok teh uyah
- 2 endhog endhog, dikupas lan disigar
- 1 cangkir kacang polong sing seger utawa beku, dimasak, lemes
- 1/2 cangkir bawang merah sacake apik
- 2/3 1 cup mayonnaise, kaya sing dikarepake
- 1 tablespoon krim ora nguntungke, opsional
- 2 nganti 3 teaspoons mustard disiapake, utawa kanggo rasa
- uyah lan mrico ireng anyar, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Sijine kentang ing saucepan lan tutup karo banyu; nambah 1 sendok teh uyah. Bawa menyang godhok. Tutup lan cook kanggo 15 kanggo 20 menit, mung nganti tender.
- Saluran lan transfer menyang mangkuk; nambahake endhog sing disigar, kacang polong, lan bawang. Tutup lan refrigerate nganti digodhog.
- Ing tuwung utawa mangkok, gabungke 2/3 tuwung mayonnaise, krim cukur, lan mustar. Gently stir into the potato mixture until mixture. Nambah mayonnaise, yen dikarepake. Rasa lan tambahkan uyah lan mrico kanggo rasa. Nglayani 4 nganti 6.
Resep Kentang Salad Liyane
Baked Salad Salad
Kentang Salad Kanthi Dill Relish
Sampurna Salad Salad
Kentang Salad Kanthi Bacon
Picnic Salad Salad
Salad Kentang Abang, Putih, lan Biru
Salad kentang panggang
Salad kentang
Salad Recipes & Dressings
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 381 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 83 mg |
| Sodium | 309 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 7 g |