Yen wis apik, kenapa kekurangan?
Kaya pikirane ing resep wae sing kaya sing sampeyan seneng; lan iki minangka varian klasik Cajun, kaya nenek biasa.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 medium kentang russet (Idaho) (sekitar 2 kilogram) * kupas utawa ora mati
- 1 sendok teh uyah kanggo masak kentang
- 1 tuwung mayonnaise
- 1 cangkir celery disigar
- 3/4 trikatuka disigar
- 1/2 tuwung cincang parsley kriting seger
- 3 endhog sing disigar alus
- 1 1/2 sendok teh coklat mustar (Cajun utawa Creole)
- 1 1/2 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico putih
- 1/2 sendok teh cayenne mrico
Cara Nggawe
- Masak kentang ing nggodhok banyu salted nganti tender, 30-40 menit. Pucuk, kelangan, irisan, lan panggonan ing mangkuk gedhe.
- Nambah urean sing disimpen ing kentang ing mangkuk, lan alon-alon nanging disemprotake kanthi becik.
Tip: Bisa digawe nganti rong dina sadurunge lan disimpen ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 420 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 120 mg |
| Sodium | 904 mg |
| Karbohidrat | 30 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 8 g |