Kanthi gosong parmesan sing apik banget, bubuk bawang putih, uyah lan lada, rasa wortel iki meh kaya kentang goreng Perancis - lan kaya ketagihan! Iki minangka sajian sampingan sing gampang kanggo nggabungake sing bakal luwih apik tinimbang anak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter tas bayi wortel (utawa 1 wortel pon, dikupas, tuwuh dadi potongan 2-inch lan dibungkus utawa dilebokake kanggo nggawe teken)
- 2 tablespoons
- minyak zaitun
- 1/4 sendok teh bubuk bawang
- 2 séndok keju parmesan (grated)
- 1/2 sendok teh Kosher uyah
- 1/4 sendok teh mrico
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 F. Garisake sheet manggang karo kertas parchment.
- Selehake wortel ing mangkuk. Genggem karo lenga zaitun, sprinkle karo wêdakakêna papak, keju Parmesan, uyah lan mrica. Ngaduk wortel ing mangkuk kanggo jas kabeh kanthi lenga lan seasonings.
- Nyebar wortel ing lapisan siji ing sheet baking sing disiapake. Panggang ing oven nganti 40 nganti 50 menit, aduk separo liwat kanggo nguripake wortel lan mesthekake yen masak masak nganti wortel sing lembut lan mulai coklat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 118 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 2 mg |
| Sodium | 413 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |