Sup putih borscht - Polandia biały barzcz utawa żurek wielkanocny - biasane dipangan ing Minggu esuk Paskah lan digawe karo paling panganan saka basket swięconka diberkahi ing Sabat Suci.
Bahan-bahan sup beda-beda miturut kulawarga lan wilayah. Aku nggawe karo krim sing ora nguntungke lan sosis Polish asap lan seger. Liyane nggunakake buttermilk lan ham, lan adhine sandi mlayu sosis lan nambah daging babi, sauteed bawang, cuka, lan gula. Apa sing tetep konstanta iku minangka basis banyu sosis lan sawetara jinis asem dikenal minangka żur utawa kwas kaya resep tradisional żurek saka Polandia.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 cangkir sosis banyu masak, lemak dibusak
- 1 cengkeh bawang putih
- 2 cangkir krim ora nguntungke
- 1/4 tuwung sajian kabeh
- 1 pranala
- kiełbasa sausage putih , casing dibusak, ngiris 1/4 "tebal
- 1 pranala smoked Polandia kiełbasa sosis, casing dibusak, ngiris 1/4 "nglukis
- 6 medium kentang, peeled, Cut menyang chunks lan nggodhok
- 6 endhog hard-masak sing diiris
- 6 irisan cahya utawa roti rye peteng
- Garam lan mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing pot gedhe utawa pawon Walanda, nambah banyu sosis lan papak. Bawane godhok, ngurangi panas lan simmer, sebagian ditutup, nganti 5 menit.
- Fork-campuran glepung lan ora nguntungke krim. Ati krim sing ora nguntungke karo banyu sosis panas sing rada panas, banjur bali menyang pot, aduk nganti thickened. Tambah sosis, kentang, lan endhog ing pot lan panas nganti disiram. Mangsa kanggo rasa. Ing wektu iki, sawetara wong nambah gula saka gula utawa sendok teh saka cuka . Sup kudu duwe rasa sing nyenengake.
- Sajrone 6 Bowl digawe panas, roti rye luh dadi potongan-potongan ukuran. Sup panas karo roti.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 623 |
| Lemak total | 37 g |
| Saturated Fat | 16 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 328 mg |
| Sodium | 643 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 35 g |