Iki minangka pitik krim Marsala digawe kanthi anggur Marsala lan saos krim sing prasaja. Nedha awan utawa mie kanthi gampang lan enak.
Iki minangka sugih lan krim alternatif kanggo Marsala ayam klasik sing gampang. Utawa ndeleng Marsala ayam karo pitik .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 nganti 6 halves dhadha pitik (ditumbuk utawa diiris, kira-kira 1/4 kanggo 1/2-inch kekandelan)
- Dash uyah lan mrico
- 3 sendok teh
- glepung kabeh-tujuan
- 2 tablespoons
- minyak zaitun
- 3 sendok mentega (dibagi)
- 8 ons jamur (iris)
- 1/2 gelas Marsala anggur garing
- 1/2 tuwung
- duduh kaldu pitik
- 1 sendok teh jus lemon
- 1/2 séndok pepe godhong basil
- 1/2 tuwung
- heavy whipping cream
- 3 bawang bombay (iris tipis)
Cara Nggawe
- Tabelake endhog pitik kanthi uyah lan mrica.
- Garing ayam ing glepung kanggo entuk jas loro-lorone.
- Ing wajan gedhe sajrone panas sing dhuwur, ngetokake butter karo lenga. Nambahake pitik lan saute nganti kurang luwih 2 menit.
- Nguripake lan nambah jamur iris kanggo wajan. Terusake masak nganti meh 2 menit, jamur aduk sok-sok.
- Tambahake anggur Marsala, duduh kaldu, lan linglang lan nggawa beku.
- Pinter, uncovered, kanggo 5 menit kanggo nyuda rada. Penutup lan terus masak nganti 5 menit maneh.
- Nambah basil, krim, lan bawang ijo lan masak nganti 2 menit maneh.
- Ngawasi Marsala pitik karo spageti panas, linguine, utawa beras sing panas.
Nglayani 4.
Tip lan Variasi
- Yen sampeyan seneng karo saus manis, nganggo anggur Marsala manis.
- Tambah tomat irisan ing irisan 5 menit sakdurunge masak.
Sampeyan uga bisa Kaya
Garing Skillet Chicken Kanthi Veloute Sauce
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 596 |
| Lemak total | 38 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 128 mg |
| Sodium | 712 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 37 g |