Iki Margarita Hpnotiq minangka margarita banget dhasar sing kadhangkala diarani: a margarita digawe karo Hpnotiq liqueur. Ora mung iki koktail sing enak, nanging sing ayu. Hpnotiq menehi warna biru listrik sing katon apik ing kaca.
Ana akeh variasi liya saka Hpnotiq Margarita, salah sijine sing bisa nemokake resep kanggo kene .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- tequila
- 1 1/2 ons
- Hpnotiq liqueur
- 3/4 ons
- triple sec liqueur jeruk
- 3/4 ons
- jeruk (jus saka)
- 1/4 ons
- campuran asam sing asat
- Garnish:
- Lime wheel
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur dadi kaca margarita sing digodhog .
- Garnish karo jeruk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 254 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 81 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |