Kue gampang kanggo nggawe saka awal.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung butter
- 2 cangkir gula
- 3 endhog (dipisahake)
- 1/2 sendok teh ditambah 1/8 sdc baking soda
- 1 1/4 teaspoons krim saka tartar
- 3 gelas glepung kabeh-tujuan
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 liter susu
- 1 sendok teh vanilla
Cara Nggawe
- Krim bebarengan butter lan gula; campuran ing yolks endhog. Nambah vanilla kanggo susu.
- Ngocok bareng bahan-bahan sing garing.
- Ganti nganggo campuran susu, nambah bahan-bahan garing ing campuran klawu. Beat well.
- Pukul endhog nganti kaku; melu dadi adonan, adonan nganti dicampur.
- Tuang adonan menyang telung werna ijo lan nggoreng kue kue 8- utawa 9-inch utawa wedang lan nggoreng 13 x 9-inch baking pan.
- Gawe layang ing 375 F kanggo 20 nganti 25 menit, utawa nganti kayu utawa tester kue sing dipasang ing tengah metu kanthi resik. Panggang kue lapis ing 350 F kanggo 35 nganti 45 menit, utawa nganti teken kayu utawa tester kue sing dipasang ing tengah metu resik.
Resep Kue Related
Kue Kuning
Golden Layer Cake
Manis Krim Kue
Kue Kuning II
Pecan Kue
Putih Gunung Kue
Cake Kue Putih
Sponge Cake
Resep Frosting
Resep Pitu Kepiting Frosting
RESEP KUE
Kembang Kacang Kasar
Chocolate Sour Cream Frosting
Alice's Chocolate Sour Cream Frosting
Recipes Orange Frosting
Fudge Frosting
Chocolate Fudge Frosting, 2-Layer
Resep Keju Kismis Frosting for Two Layer Cake
Cream Keju Frosting
Chocolate Cream Keju Frosting
Resep kacang kedelai
Resep Kue Coklat Buttercream
Resep Kue
Resep Frosting
Pound Cakes
Sponge Cake
Angel Food Cakes
Resep Pie
Resep Masakan Cookie
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 523 |
| Lemak total | 29 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 148 mg |
| Sodium | 322 mg |
| Karbohidrat | 62 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |