Frosting seafoam iki minangka beku gula coklat sing alus. Iku gampang frosting kanggo nggawe. A thermometer candy dipercaya ndadekake masak sworo seru.
Resep Related: Brown Sugar 7-Minute Frosting
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas gula pasir
- 1/2 gelas banyu
- 1/4 krim sendok saka karang
- Putih gedhe telur
- 1/2 sendok teh vanilla
Cara Nggawe
- Gabungke gula, banyu, lan krim tartar coklat ing panci abot; aduk kanggo campuran. Pasang thermometer Candy. Bawa menyang godhok. Rebus nganti 242 F ing thermometer Candy (thread thread).
- Sauntara, ngalahake putih endhog nganti wangun puncak kaku.
- Slowly pour dicampur sirup menyang putih endhog ing stream lancip nalika ngantem.
- Beat ing vanilla
- Ndadekake jumlah loman, cukup kanggo mbeku lan ngisi kue 2- utawa 3-lapis.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 835 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 410 mg |
| Karbohidrat | 182 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 26 g |