Kismis, krim krim sing lembut lan krim iki minangka sentuhan pungkasan kanggo sampurna vanilla, butter kacang, utawa kue coklat. Iku apik ing cupcakes uga.
Nyebarake ing kue lapisan utawa pipa kasebut ing cupcakes utawa cake kuar individu kanggo tampilan desainer. Kanggo rasa paling apik nggunakake keju krim full-lemak.
Sampeyan uga bisa Kaya
- Frosting Cepet lan Gampang Iki frosting gampang minangka campuran fudge. Frosting digodhog ing stovetop sajrone 1 menit.
- Chocolate Sour Cream Frosting Coklat coklat, mentega, lan tim krim sing ora nguntungke ing beku coklat tangy.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup butter, softened
- 8 ons keju krim (
- nyuda )
- 3 ons coklat tanpa gula (dilebur)
- Dash uyah
- 3 gelas gula pascal
- 1/3 tuwung
- setengah lan setengah
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
Cara Nggawe
- Kanggo ngetokake coklat, sijine ing mangkuk stainless steel utawa ndhuwur saka ketel boiler ganda lan sijine ing banyu sing simmering (terus telusur utawa mangkuk ndhuwur banyu). Kalor, aduk, nganti ilang.
- Ing mangkuk campuran karo mixer listrik, krim bareng butter lan keju krim nganti alus.
- Tambah cokelat sing dicampur, uyah, gula jajanan, setengah setengah, lan vanilla.
- Ngalahake nganti alus lan disebar, nambahake gula setengah setengah utawa gula gula, yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 402 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 48 mg |
| Sodium | 118 mg |
| Karbohidrat | 52 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |