Coklat krim sing ora nguntungke krim iki digawe karo chocolate chips, mentega, lan krim sing ora nguntungke. Iku frosting Gamelan lan krim karo dicokot saka tang saka krim ora nguntungke.
Gunakake frosting menyang ndhuwur kue, cupcakes, utawa Bundt cake. Ing tang saka krim sing ora nguntungke ngandhut rasa manis lan unik.
Coklat krim sing ora nguntungke coklat iku resep sing padha. Iku digawe karo coklat tinimbang coklat chips. A frosting cream chocolate frosting iku pilihan gedhe liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup coklat chocolate (semisweet)
- 1/4 cup butter
- 1/2 cangkir krim sing ora nguntungke
- 1 sendok teh vanilla
- 1/4 sendok teh uyah
- 2 1/2 to 2 3/4 cangkir gula (sifted, confectioners ')
Cara Nggawe
- Ing mangkuk stainless steel utawa pan ing banyu panas sing panas, nyawiji karo krim coklat nganggo butter.
- Copot telusur utawa mangkok saka telusur ngisor lan aduk ing krim sing ora nguntungke, vanilla, lan uyah.
- Alon alon-alon ngalahake gula gula nganti tekan konsistensi sing disebarake.
- Nggawe krim cukur ora nguntungke krim cukup kanggo babagan 2 lusin kue mangkuk utawa tabung utawa Bundt cake utawa kue 2 lapisan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 2623 |
| Lemak total | 120 g |
| Saturated Fat | 71 g |
| Lemak ora jenuh | 34 g |
| Kolesterol | 196 mg |
| Sodium | 74 mg |
| Karbohidrat | 382 g |
| Serat Pemakanan | 13 g |
| Protein | 14 g |