Bener karo jenenge, kue iki edan gampang gila. Sampeyan uga wis ndeleng roti kaya sing disebut "kue sing ngantuk." Versi iki minangka kue vanilla sing ditambah pilihan kacang lan topping chocolate chips sing prasaja.
Babagan sing paling craziest babagan kue iki yaiku cara campuran. Cukup gabungke bahan-bahan garing ing panci ungreased, nggawe sumur minyak lan endhog, lan aduk ing susu. Mekaten!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/4 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 1 1/2 sendok teh vanilla
- 1 tuwung gula granulated
- 1/3 tuwung minyak nabati
- 1 1/2 sendok teh baking powder
- 3/4 cup susu
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 cangkir pecan utawa walnut sing disigar, opsional
- 1 endhog
- 1/4 nganti 1/2 gelas coklat semisweet
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 ° F.
- Ing pan bun bak pasir 8-inch ungreased gabungke glepung, gula, bubuk manggang lan uyah.
- Ing mangkuk cilik, sambelake telur lan vanila.
- Nggawe loro sumur ing campuran glepung; pour lenga siji lan endhog dianggo lan campuran vanilla ing liyane. Aja kuwatir yen tumpah saka sumur kasebut.
- Nambah susu lan banjur diobong nganti adonan dicampur. Nglakoake pecan, yen nggunakake.
- Panggang ing preheated oven kanggo 30 kanggo 40 menit, utawa nganti Pick kayu ditempelake ing tengah metu resik. Ngilangke keripik coklat ing kue sing anget banget lan supaya bisa nganti 2 utawa 3 menit. Puterake coklat chips sing cerah kanthi spatula.
Sampeyan uga bisa Kaya
- Vanilla Cake Kanthi Coklat Frosting
- Vanilla Sour Cream Pound Cake
- Vanilla Bean Cake Kanthi Vanilla Frosting Lawas
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 334 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 30 mg |
| Sodium | 272 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |