Resep iki kanggo Fabiola njupuk cocktail brandy klasik, Metropolitan , menyang tingkat liyane kanthi nambahake Grand Marnier menyang campuran. Uga migunakaké vermouth manis sing luwih alus, Cinzano Bianco, sing ngeculaké brendi lan Grand Marnier tanpa nambah tethi luwih saka sing perlu. Akeh vermouths manis liyane bisa nggawe cocktail sing meh banget manis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 ons Cinzano Bianco Vermouth
- 3/4 ons
- Brandy
- 3/4 ons
- Grand Marnier orange liqueur
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
Resep Masakan: Skyy Spirits
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 114 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 11 g |