Royal Smash minangka corak seneng ing Mint Julep . Iki nggantèkaké bourbon karo Royal Combier, liqueur jeruk sing minangka gabungan saka triple sec, cognac lan liqueur abad ka-19 sing diarani Elixir de Combier. Nalika medley rasa dipasangkan karo lemon sing rada mudyled lan mint minangka asil cukup spektakuler kaya lemon nambah esensi oranye. Ing fashion julep sejatine, aku nyaranake ngleburake es iki .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons Royal Combier
- 1/2 linglang (4 potongan lemon seger)
- 6 nganti 8 godhong mint
Cara Nggawe
- Muddle mint leaves and lemon wedges ing kaca nyawiji.
- Nambah Royal Combier lan es lan goyangake hard.
- Galur liwat Ès ing kaca rock lan dekorasi karo mric sprig seger.
Resep Masakan : Royal Combier Liqueur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 19 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |