Falooda minangka panganan cuci mulut sing populer ora mung ing Mumbai (Bombay) sing dianggep wis diwiwiti nanging uga ing negara liya. Dessert ngombe sing adhem iki cara sampurna kanggo nglangi nalika panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 gelas nggoleki
- bihun beras
- 1 botol susu sing digodhog - nggunakake kaca (luwih dhuwur siji) sampeyan bakal digunakake kanggo ngawula Falooda, kanggo ngukur susu
- 1/2 cup pistachio, cangkang lan kulit dibusak
- 1/2 cangkir almond, blanched / kulit dibusak
- 2 sendhuh gula, lemah menyang wêdakakêna
- 3 tbsp basil wiji
- 6 tbsp
- mawar sirih
- 2 scoops
- es krim sing dipilih
Cara Nggawe
- Masak bihun sing bakal dadi pasta - ing banyu sing nggodhok lan nganti masak durung al dente . Galur lan tetep adhem. Banjur nglangi ing kulkas nganti dibutuhake.
- Supaya sawetara almonds lan pistachios - kira-kira 6 kanggo 8 saben - lan Cut menyang slivers tipis. Tetep aside kanggo digunakake minangka garnish mengko.
- Sijine susu, gula bubuk, pistachios isih, lan almond ing blender lan campuran nganti alus. Nutupi ing kulkas.
- Sijine wiji basil ing mangkuk lan tuku banyu cukup kanggo nyelehake. Padha bakal mulai swell lan katon transparan karo titik cilik kaya, tengah ireng! Geser lan adoh ing mangkuk cilik.
- Kanggo ngumpulake falsafah shahi: Frost 2 kacamata dhuwur. Ing saben gelas, sijine setengah bihun lan setengah biji Sabza sing wis diresiki. Saiki pour setengah susu liwat mau. Sijine ing sangisore setengah sirup mawar (tetep sethithik kanggo garnishing) ing saben kaca lan aduk kanthi becik. Tambah scoop es krim iki lan drizzle kanthi sawetara sirup mawar liyane. Garnish karo almonds lan pistachios slivered. Tambah jeruk lan sendok longgar lan ngawula!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1123 |
| Lemak total | 80 g |
| Saturated Fat | 33 g |
| Lemak ora jenuh | 31 g |
| Kolesterol | 148 mg |
| Sodium | 142 mg |
| Karbohidrat | 87 g |
| Serat Pemakanan | 10 g |
| Protein | 25 g |