Resep iki minangka cara sing apik kanggo nambah suar sisih kidul menyang steak porterhouse. Kanthi nyedhot cepet ing panggangan, chipotle nempelake kunci kanggo nggawe sajian iki sacukupé.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram / 900 g steak porterhouse
- 2-3 cengkeh
- papak , minced
- 1 tablespoons / 15 mL bubuk cangkir
- 3 tablespoons / 45 ml minyak (grapeseed, alpukat, utawa canola)
- 2 teaspoons / 10 mL uyah segara
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL chipotle chili bubuk
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrica ireng
Cara Nggawe
- Digabungake papak, bubuk cabe , uyah, lenga lan mrica ing mangkuk cilik.
- Campuran nganti bentuke tempel sing kandel. Bungkus tempel ing ndhuwur kabeh steak.
- Wrap steak ing plastik lan refrigerate kanggo sawetara jam.
- Preheat grill.
- Panggang steak minangka dhuwur minangka panas sing bisa kanggo 2 menit. Flip lan terus manggang 2 menit luwih.
- Pindhah menyang bagian sing luwih seger ing panggangan utawa ngurangi panas nganti medium lan terus manggang nganti rampung. Kira-kira 4 menit saben sisih.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 660 |
| Lemak total | 37 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 202 mg |
| Sodium | 1,433 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 67 g |