Resep iki kanggo kéju kentang Czech utawa bramborove knedliky ze studenych brambor digawe karo kentang mashed ing musim dingin, tanpa mèmbran. Ana varieties digawe karo mentahan grated kentang lan sawetara karo panas mashed kentang .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir mashed kentang (digawe adhem, unseasoned, bab 2 gedhe russet)
- 2 endhog gedhe (diantemi)
- 1 sendok teh uyah
- 1 nganti 1 1/2 glepung glepung kabeh-tujuan (utawa luwih, yen perlu)
- 4 sendok mentega
- 4 sendok teh
- breadcrumbs (nggoleki, garing)
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, digabungake kanthi gampang kentang, endhog lan uyah. Tambah glepung cukup kanggo mbentuk adonan kaku. Iku bakal lengket sethithik.
- Nyelehake panci gedhe banyu menyang godhok. Sauntara kuwi, kanthi tangan sing diolah, gawe adonan dadi 1 1/2-inch bal. Masak 10 dumplings ing wektu kanthi nempelake menyang banyu sing nggodhok. Mbalikake banyu menyang godhok lan godhok alon-alon nganti 12 menit utawa nganti dumplings munggah menyang permukaan lan test rampung nalika ditarik loro karo loro garpu. Pipis ing colander utawa ing andhuk pawon sing resik.
- Sauntara, ing medium skillet, gabungke butter karo remuk roti lan cook nganti coklat emas lan asri. Gulung dumplings ing campuran iki lan ngawula langsung.
Wigati: Tinimbang masukan roti panggang ing breadcrumbs, bisa diselehake ing sajian panggang lan dihiasi karo ngocok daging saka daging babi, daging sapi, wedhus utawa daging sapi panggang, utawa pitik panggang .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 251 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 171 mg |
| Sodium | 332 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 8 g |