Kue-kue crispy beras bebas gluten sing cepet, gampang lan oh, dadi akrab- resep favorit anak sing gluten bebas . Nggawe kumpulan kanggo njupuk acara olahraga, kanggo ngaso, utawa ngemas tas kanggo lelungan dalan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter gluken tanpa beras coklat sereal garing (10 ons)
- 8 sendok mentega (1 teken)
- 1 paket
- marshmallows (10 ons)
- 1 sendok teh tanpa gluten
- vanilla extract
Cara Nggawe
- Grease sing 13 x 9-inch pan.
- Suntikake mentega kanthi panas sing kurang ing pan gedhe.
- Tambah marshmallows kanggo ilang butter lan nglakoake panas sing kurang nganti ilang. Copot telusur saka panas. Nglakoake ekstrak vanilla.
- Nglakoake sereal beras lan sereal jajan kanthi campuran marshmallow.
- Tuang campuran beras menyang pan sing disiapake. Kanthi buttered driji pencet sing dicampur warata.
Pènget: Tansah priksa manawa permukaan, peralatan, panci, lan alat sing gratis ora ana gluten .
Tansah maca label produk. Prodhusèn bisa ngganti formulasi produk tanpa kabar. Yen ana ing keraguan, aja tuku utawa gunakake produk sadurunge ngontak Produsèn kanggo verifikasi sing produk gratis gluten.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 185 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 20 mg |
| Sodium | 263 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |