Iki roti gedhe sing digawe ing wreath, karo patung Yesus cilik sing dipanggang. Nalika mangan roti, wong sing nemu pewarnaan kudu menehi tamales kanggo pesta sabanjure, nanging wong liya cenderung mbiyantu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/3 tuwung banyu (anget)
- 1 paket ragi
- 4 glepung cangkir
- 1 cup gula
- 4 endhog gedhe (diantemi)
- 3/4 mangkok butter (suhu kamar)
- 1/4 sendok teh uyah
- 1 1/2 sendok teh kayu manis
- 1/2 sendok teh wiji anise
- 4 teaspoons vanilla extract
- Wayang utawa dolanan cilik
- 2 cangkir candied woh (wortel macem-macem Cut menyang strips kayata ara, oranye, linglang, mangga utawa cherries)
- 1 endhog (diantemi kanggo ngumbah telur)
- 1/3 cup gula (topping)
Cara Nggawe
Tabrakan ragi ing permukaan banyu lan ngenteni nganti 10 menit.
Ing mangkuk campuran gedhe, gabungke banyu ragi, glepung, gula, endhog, mentega, uyah, kayu manis, biji anise lan ekstrak vanili. Campur nganti bentuk adonan. Kukukake adonan ing limang menit, banjur nutupi lan diunggahake ing sacake panas nganti adonan digawe ping pindho, kira-kira 2 jam.
Punch adonan mudhun lan wangun dadi wreath. Sampeyan bisa nindakake iki kanthi mung digulung menyang wangun log banjur mlengkung endi-endhog kanggo mbentuk bunder, utawa sampeyan bisa nggawe telung tipis tipis lan ngetung, banjur ngetokake ujung.
Wreath kudu kira-kira 12-14 inci ing diameter. Ngangkat siji area lan masang dolanan kanthi nyurung munggah ing ngisor. Gamelan lumps utawa luh.
Tambahake woh pepe kanthi ngebaki ndhuwur lan pencet rada. Ayo munggah nganti kaping pindho. Sikat ndhuwur nganggo wisuh teles , sprinkle karo gula lan panggangan kanggo approximatley 45 menit ing 350 derajat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 423 |
| Lemak total | 24 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 190 mg |
| Sodium | 351 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 8 g |