Sup jagung bakso albondigas Meksiko minangka cara sing apik kanggo nyelehake pon sapi kanggo nambani 10 wong. Sup wis enak dimasak karo sayuran lan beras . Iki minangka sajian sing paling nyenengake nalika perlu ngrasa kelompok gedhe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 medium bawang, disigar (1/2 tuwung)
- 1 clove papak, minced
- 2 sendok makan minyak goreng
- 4 cangkir banyu
- 2 (10-1 / 2-ons) tin kental duduh kaldu
- 1 (6 ons) bisa nempel tomat
- 2 medium kentang, peeled and cubed (2 cangkir)
- 2 medium wortel, iris (1 tuwung)
- 1 endhog diantemi
- 1/4 cangkir disigar cilantro utawa parsley
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh oregano pepe, ulig
- 1/8 sendok teh mrico
- Daging sapi sapi pon
- 1/4 tuwung dawa
- beras gandum
Cara Nggawe
- Ing saucepan gedhe, masak bawang lan bawang putih ing lenga panas nganti bawang iku alus nanging ora coklat. Nglakoake banyu, duduh kaldu lan tempel tomat . Ngirim ke nggodhok; nambah kentang lan wortel. Simmer kanggo 5 menit.
- Sauntara gabungke endhog, cilantro utawa peterseli, uyah, oregano , lan lada. Tambah daging sapi lemah lan beras mentah. Nyampur uga. Formulir dicampur dadi bakso 1 inci.
- Nambah bebuwang, sawetara ing wektu, menyang sup simmering. Bali menyang nggodhok; ngurangi panas lan panas 30 menit utawa nganti bakso lan sayuran rampung.
Resep Sumber: (Better Homes and Gardens)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 225 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 61 mg |
| Sodium | 253 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 17 g |