Akeh panganan Eropa Wétan miwiti karo kue bolu lan versi lembab iki kabeh. Aku percaya ing Kajaba iku 2 tablespoons saka butter mentega kanggo antuk giliran punika apa ora trick. Iki bisa dipanggang ing panci springform 9-inch lan dipérang dadi telung lapisan, utawa dipanggang ing telusur 13x9-inch lan dipérang dadi rong lapis. Coba iki ing Rusian Apricot Torte Recipe, Cupavci Kroasia , utawa torts liyane sing mbutuhake kue spons ora gagal.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 7 endhog gedhe (dipisahake)
- 1 cup gula
- 1 gandum tepung (kabeh-tujuan)
- 2 tablespoons butter (dilebur)
Cara Nggawe
- Papan ing tengah oven lan panas nganti 325 derajat. Nyelehake panci springform 9-inci karo semprotan masak, nyelehake bungkus parchment ing ngisor, lan semprot maneh. Utawa aja padha karo pan 13x9-inch.
- Selehake 7 yolks endhog ing salah siji mangkok lan 7 endhog ing endhog liyane ing mangkuk. Nambah 1/2 cup gula kanggo saben mangkok lan beat whites nganti kaku nanging ora garing, lan ngalahake yolks nganti kandel lan cahya. Puteran putih menyang yolks. Nggunakake sieve, sprinkle 1 glepung tuwung liwat endhog ing telung tambahan lan melu ing, nyoba ora deflate adonan. Nyampur ing mentega cair. Panggang 25-35 menit utawa nganti tes tusuk wis rampung. Buang saka oven banjur adhem kanthi cepet.
- Nalika siap nglumpukake torte, kabukak katup ing permukaan karya sing digarap parchment lan kupas kulit karang kertas sing dipanggang. Irisan dadi 3 lapisan lan isi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 288 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 161 mg |
| Sodium | 293 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 7 g |