Resep sup resep mentah iki diwiwiti kanthi basa susu mentega jingga lan nambah jamur rasa kanggo sup "krim saka jamur" mentah. Sampeyan bisa nyenyet munggah sajrone piring panas utawa panyedheli kopi kanggo nyenengake panganan sup panas.
Yen sampeyan seneng sup jamur, sampeyan bakal seneng karo versi panganan mentah! Aku digunakake jamur cremini biasa ing resep iki, nanging portobellas utawa tombol jamur tombol uga bisa uga. Bahan-bahan kabeh prasaja lan menowo, nggawe resep sing paling apik yen sampeyan lagi mangan panganan mentah.
Deleng uga: Carane Priksa Jambu Cair
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir susu mete
- 1/2 bawang
- 1 cengkeh bawang putih
- 1 jam mangkok
- 2 tbsp.
- Nama Shoyu (utawa
- Bragg's Liquid Aminos )
- 1 tbsp. jus jeruk
- Garam kanggo rasa (uyah segara)
- Garnish: jamur diced
Cara Nggawe
Proses kabeh bahan ing blender utawa prosesor pangan nganti dicampur lan krim, utawa nganti konsistensi sing dikarepake wis tekan. Ndhuwur karo jamur diced ekstra.
Mekaten! Supaya gampang gawe sup jamur pangan sing mentahan iki! Sekeca!
Kaya panganan mentah? Punika sawetara resep mentahan sing luwih mentahan kanggo dicoba:
- Resep Makanan Diet liyane
- Top Ten Raw Food Raw Easy
- Resep mentah vegan carob puding
- 7 mentah vegan salad
- Roti vegan mentah mentah kanthi saus jeruk
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 194 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 570 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 7 g |