Akeh resep panganan sing mentas diarani susu mentega utawa "susu kacang" liyane kayata susu almond mentah . Susu mentah mentah uga enak dhewe, minangka susu vegan sing diganti karo sereal sarapan utawa diwaris kanthi dicampur kayu manis lan pala. Yen sampeyan pengin nyoba susu mentega minangka pengganti susu tanpa susu , mangkene carane nggawe susu mentega mentah, cocok kanggo vegan lan uga ing diet panganan mentah .
Saka kabeh kacang buncis, susu kacang mete luwih disenengi. Iku pancene pancen éca.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cangkir cashews (mentah)
- 2 cangkir banyu (luwih kanggo soaking)
- Opsional: mlayu
- agave nectar (utawa liyane sweetener mentahan kaya maple sirup utawa madu)
Cara Nggawe
Nutup cashews mentahan karo banyu lan ngidini kanggo rendhem kanggo paling sethithik sak jam (liyane luwih, yen sampeyan bisa ngenteni dicokot maneh!). Ngemil lan mbilas.
Panggonan cashews direndhem lan 2 cangkir banyu menyang blender utawa pangan prosesor lan proses nganti Gamelan, paling sethithik sak menit. Tambahake mrico mentahan, kayata nektar agave , kanggo rasa.
Sampeyan bisa nggunakake banyu luwih utawa kurang kanggo beda-beda jumlahe susu mentega mentah, gumantung saka pilihan pribadi sampeyan, nanging ing umum, sampeyan pengin rasio jingga 1: 4 kanggo banyu.
Sampeyan uga bisa milih nggegem susu mentega mentah, gumantung saka pilihan pribadi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 70 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 58 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 2 g |