Campuran rempah-rempah goreng garing saka restoran Texas sing misuwur iku gedhe ing panggang steak. Campuran iki bakal cukup kanggo 6 steak. Resep gampang dikalikan supaya sampeyan bisa nggawe batch kanggo terus. Simpen ing panggonan sing keren lan peteng ing botol kaca sing ditutup nganti 1 wulan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh paprika
- 1/2 sendok teh bubuk kari
- 1 Tablespoon bubuk cabe
- 1/2 sendok teh sawi garing
- 1 sendok teh katumbah
- 1/2 sendok teh mrico
- 1 sendok teh gula
- 1/2 sendok teh garing godhong thyme
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh cayenne mrico
- 1 sendok teh
- lemah cumin
Cara Nggawe
Campur paprika , bubuk kari, bubuk cabai, mustard garing , katumbah , lada, gula, thyme , uyah , cayenne, lan cumin bebarengan. Bubuk daging sapi potong kayata T-balung, tenderloin, sirloin ndhuwur lan loin ndhuwur. Panggang utawa nyilem 3 nganti 4 inci saka panas 10 nganti 13 menit kanggo medium-langka.
Resep Sumber: Dean Fearing, Chef, Mansion ing Turtle Creek, Dallas, TX
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 20 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 46 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |