Marinade iki bisa dipigunakaké sajroning samubarang daging apa waé utawa ing sajian panganan Meksiko. Ing jeruk jeruk lan cilantro campuran bebarengan lan ora banget overpowering.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/3 cangkir cuka putih
- 1/3 tuwung minyak nabati
- 1/3 cangkir seger seger, disigar
- 1/4 cup banyu
- 3 cloves papak, minced
- jus saka 1 jeruk
- 1 tablespoon cumin
- 1 tablespoon pepe Mexican oregano
- 1 sendok garam segara
- 2 teaspoons bubuk cabe entheng
- 2 sendok teh mrico ireng
- 1 sendok teh bubuk sêmbar
Cara Nggawe
1. Gabungke bahan marinade lan simpen ing wadah plastik kanthi tutup. Simpen ing kulkas nganti 5 dina sawise persiapan.
2. Marinate daging sapi, domba lan daging babi watara 6 nganti 12 jam, unggas nganti 4 jam lan iwak 30 menit nganti 1 jam. Kenang udang kanggo 15-30 menit.
3. Yen kaya, sawise ngirisake daging, dicampurake ing saucepan lan diobong. Ngurangi panas kanggo medium-low lan simmer kanggo 6-8 menit.
Buang saka panas lan drizzle liwat daging iris utawa ditambahake beras.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 82 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 606 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |