Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 Hog game Cornish , livers lan gizzards dibusak lan dibilas
- 3 cloves kabèh
- papak , peeled
- 2 gedhe
- shallots , peeled lan quartered
- 3 akeh sprigs seger rosemary
- 1 sendok teh kosher
- uyah
- 1-1 / 2 Tabel-tabung diwenehake
- mustard
- 1-1 / 2 Tablespoons
- Dijon mustard
- 2 teaspoons
- denda herba
- 1 sendok teh manis
- paprika
- 1 sendok teh wortel wiji, ulig
- 1/2 sendok teh ireng anyar
- mrico
- 3/4 sendok teh ungu mrica flakes
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 350 derajat F.
Nyelehake ayam game Cornish rock ing sajian baking ovenproof gedhe. Panggonan 1 cengkeh bawang putih, sawetara potongan bawang, lan 1 rosemary menyang rongga saben pitik game. Gosok 1/2 sendok teh uyah menyang rongga saka hens.
Ing mangkuk cilik, gabungke sawi, dendam wiji, paprika, wiji fennel, lada, serpihan mrica abang, lan uyah 1/2 sithik lan sithik tlesih. Kain game hens sak tenane dicampur.
Panggonan ing oven lan manggang kanggo 1-1 / 4 jam. Dibuang saka oven lan disajikake karo jagung buttered lan chard Swiss .
Resep Sumber: Koki John Ash , Fetzer Vineyards
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 195 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 117 mg |
| Sodium | 550 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 28 g |