Cocktails njupuk ing jeneng 'Rose' wis njupuk akeh formulir liwat taun. A basis brandy saka sawetara jinis cenderung dadi faktor sing umum ing akeh resep-resep Rose sampeyan bakal nemokake.
Siji referensi ing perpustakaan saya ana ing Waldorf-Astoria Bar Book Lawas , kang nuduhake minuman Grand Marnier lan gin garing, diaduk. Apa sing kadhangkala disebut versi Perancis biasane ditemokake karo cherry brandy kaya resep pisanan ing ngisor iki lan Rose Inggris (luwih populer ing guide bartending) ngemot macem-macem apricot. Isih, sawetara resep-resep ngliwati gin wae.
Ana liyane Rose, sing IBA (International Bartenders Association) nampilake ing 'Contemporary Classics' ing daftar koktail resmi. Resep sing, sing khas amarga sirup stroberi ing ngisor iki resep pisanan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons gin
- 1/2 ons
- garing vermouth
- 1/2 ons
- Cherry Brandy utawa Kirsch
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es cangkir.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
Resep Coklat Rose
- 1/2 ons Kirsch
- 1 1/2 ons garing vermouth
- 3 sirah stroberi sirup
Digawe kaya ing ndhuwur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 169 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |