Resep ora rumit iki digawe kanthi dodol dodo pitik, sauteed lan disajake bawang, bawang putih, lan roti panggang panas . Tambah tomat seger utawa salad seger kanggo panganan iki gampang.
Resep Related
Rawa Laut Seared Karo Kacang Kering
Udang lan Grits
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound daging ayam halves (boneless, skinless)
- 3 tbsp glepung kabeh-tujuan
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/8 sendok teh mrico
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1 bungkus bawang ijo (iris, 6-8 ijo bawang bombay kanthi tops)
- 1 bawang putih gedhe (digodhog lan disigar)
- 4 cangkir cangkir (panas dimasak)
Cara Nggawe
- Cut kukus dadi 2-inch strips. Digabungake glepung karo uyah lan mrico lan bledug jajan pitik sing enteng kanthi campuran glepung.
- Panutup lenga zaitun ing wajan gedhe ing dhuwur panas; nambahake pitik lan coklat entheng ing kabeh sisi, kira-kira 7 nganti 8 menit. Mbusak pitik lan disisihake.
- Tambah bawang sing ijo. Masak, aduk, nganti 1 menit. Mbalikake pitik menyang wajan lan tambahake papak. Masak, aduk, nganti panas.
- Susun grits ing piring kanggo porsi. Sendok campuran ayam sing disemprotake lan disiram panas karo sayuran ijo utawa salad.
Resep Liyane
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 649 |
| Lemak total | 26 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 95 mg |
| Sodium | 456 mg |
| Karbohidrat | 64 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 38 g |