Nedhaake pitik iki becik lan daging panggang karo kentang utawa mie lan salad utawa sayuran kukus.
Ham ngandhut tambah rasa kanggo casserole pitik iki. Rempah irisan tipis sing ana ing ndhuwur karo dhadha susu pitik lan saos krim sing ora gampang. Tambah topping breadcrumb kanggo tekstur lan rasa ekstra.
Deleng sawetara tips maca komentar kanggo gagasan lan saran liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 payudara ayam boneless
- Garam lan mrico
- Paprika kanggo rasa
- 6 irisan alus sing digawé ham
- 1/4 cangkir melted butter
- 1 bisa (10 1/2 ons) krim kental sup jamur
- 1 tuwung krim cukur
- 1 bisa (4 ons) jamur irisan, lemes
- 1 tuwung saka breadcrumbs alus tossed karo 2 tablespoons butter disigar, opsional
Cara Nggawe
- Mentega butter 2 / 1/2 sajian roti panggang. Kalorake oven nganti 350 ° F.
- Gesangake endhog pitik dhadha karo uyah, mrico, lan paprika.
- Nyeleh irisan ham ing sajian manggang; ndhuwur irisan ham karo halves susu pit. Gabungke butter, sop, krim asam lan jamur; nglakoake kanthi apik.
- Tuangkan sabun lan godhong krim sing ora nguntungke.
- Yen dikarepake, sprinkle karo crumbs roti buttered opsional.
- Panggangan ing 350 F kanggo 45 menit nganti 1 jam, utawa nganti pitik dimasak.
Tip lan Variasi
- Ngganti gajih karo 8 nganti 12 gips daging babi .
- Nggawe: Ngolah casserole tanpa baking. Tutup casserole lan refrigerate nganti 12 jam. Copot casserole saka kulkas sekitar 20 menit sadurunge manggang. Panggang kasebut diarahake, ngijini wektu ekstra yen panggang kaset isih digodhog.
- Saute 6 nganti 8 ons saka irisan jamur ing sawetara mentega kanggo ngganti jamur kalengan.
- Nambah ndhuwur cheddar, Swiss, utawa keju Parmesan sadurung casserole rampung. Terus manggang kanggo nyawiji keju.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1586 |
| Lemak total | 104 g |
| Saturated Fat | 40 g |
| Lemak ora jenuh | 37 g |
| Kolesterol | 521 mg |
| Sodium | 649 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 137 g |