Sosis saus Vegan apik kanggo nyelehake iwak utawa vegetarian . Coba tuang vegan tartar karo vegetarian Old Bay mock crab cakes utawa kid-approved breaded mangoes .
Sosis vegan tartar iki digawe saka tahu, jus lemon, mustard, lan pickle relish.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 pound
- alus (silken) tahu
- 1/4 cup safflower oil
- 2 tbsp lemon jus
- 1/2 sendhok teh uyah
- 2 sendhok teh mustard
- 1/4 cup pickle relish
Cara Nggawe
- Ing prosesor pangan utawa blender, gabungke kabeh úa, kajaba pickle relish, lan proses nganti alus.
- Nggawe ing rasa seneng. Ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 54 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 298 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |