Tembung chicharrón tegese beda-beda ing beda bagean saka Amérika Tengah lan Kidul. Biasane, chicharrones yaiku potongan daging babi goreng utawa daging babi sing digoreng lemak. Ing El Salvador, chicharrón iku daging babi sing sacoro apik sing digunakaké kanggo ngisi tortilla jagung sing diarani boneka pupusas . Chicharron biasane disiapake kanthi masak daging babi nganti lembut, banjur digoreng kanthi dicampur karo lemak, banjur digodhog menyang tempel karo tomat, bawang, lan bumbu. Resep iki migunakake salsa lan crockpot kanggo penak, lan daging babi sing diasilake apik kanggo burritos utawa nachos utawa diwenehi beras.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3-5 pound
- daging babi
- 1-2 cangkir salsa
- 1 sendok teh jinten
- 1 sendok teh uyah
- ireng mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Cut daging babi kasebut menyang sawetara potongan gedhe lan nyelehake daging ing kompor alon nganggo 1 gelas salsa, cumin, uyah, lan mrica kanggo rasa.
- Masak nganti kurang saka 6-8 jam (utawa 4 jam ing dhuwur) utawa nganti daging babi bisa tuna alus.
- Copot daging babi saka cooker alon , ngresiki cair, lan sirup kanthi apik karo garpu utawa nggunakake prosesor pangan (dipasang kanthi pisang plastik).
- Nyelehake daging babi sing diencerake lan cairan resik ing wajan gedhe lan diubengi nganti cairan nguap lan daging babi wiwit rada coklat. Nglakoake salsa sing isih nganti konsistensi sing dikarepake.
- Kanggo nggawe pupusas , nambah daging babi lan salsa bali menyang panganan prosesor , dipasangi wilah logam, lan proses kanthi pulsa cendhak nganti lemah sing apik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 332 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 108 mg |
| Sodium | 116 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 30 g |