Taco casserole iki ora mung super gampang, mung dimasak karo rasa. Ayam, jamur, cabe, lan keju dilapisi kanthi tortillas jagung. Sosis tortilla ijo lan bubuk cabai nambah rasa menyang casserole pitik ala Tex-Mex.
Resep iku pilihan banget yen sampeyan lagi nggoleki casserole kulawarga sing nyenengake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 paket tortilla jagung cilik
- 3 sendok makan mentega
- 1/2 cangkir disigar jamur seger
- 3 séndok glepung
- 1 liter susu
- 1 jus saus taco ijo, sekitar 8 ons
- 1 tablespoon bubuk cabe
- 2 cangkir masak, diced ayam
- 1 kaleng cilik, 4 ons
- 1 tbsp keju Cheddar shredded
- 1 tuwung keju Jack Monterey sing digoreng utawa campuran keju Meksiko
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F (180 C / Gas 4).
- Cekake lenga 2 / 1/2 casserole.
- Potong tortillas kanthi potongan ukuran gedhe. Disisihaké. Ing saucepan liwat kurang panas, cairake mentega lan saute jamur . Mbusak jamur; disisihaké. Tambah glepung kanggo ilang butter lan aduk nganti alus. Slowly nambah susu, aduk terus, kanggo nggawe saus putih sedheng kandhel. Mbalikake jamur ing saus.
- Tambah sos taco lan bubuk cabai menyang saus jamur. Ing sajian casserole cethek gedhe gawe lapisan tortilla. Ing sisih ndhuwur tortilla, nyelehake lapisan potong pitik. Ndhuwur ayam karo chiled hijau diced.
- Tuangkan sauce ing saben-saben ing ndhuwur karo keju sing digoreng. Tutup lan refrigerate sethithik 2 jam utawa sewengi. Panggang ing preheated oven watara 1 jam.
Sampeyan uga bisa Kaya
Ayam Cemeng kanthi Sour Cream lan Salsa
Chicken Southwestern and Noodle Bake
Klasik Raja Ranch Chicken Casserole
Taco Casserole with Ground Daging sapi
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 852 |
| Lemak total | 49 g |
| Saturated Fat | 23 g |
| Lemak ora jenuh | 15 g |
| Kolesterol | 157 mg |
| Sodium | 4,303 mg |
| Karbohidrat | 53 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 49 g |