Salad kentang Polandia, dikenal minangka sałatka kartofli (sah-WAHT-kah karr-TAW-flee), utawa luwih apik, sałatka ziemniaczana (digawe kanthi wortel, celery, lan pickles dill.
Minangka sajian kabeh salad Polandia, sayuran dipotong dadi 1/4 cangkir lan luwih becik kanggo bawang, celery, lan pickles. Salad punika terikat karo mayones lan gula kanggo rasa utawa salad klamben, sing wis ngandhut gula, bisa digunakake tinimbang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/4 kilogram kentang (abang utawa putih)
- 3/4 cup wortel (kadhemen, dimasak, potong dadu 1/4-inch)
- 3/4 cup celery (sacoro apik disigar)
- 4 tablespoons dill pickle (sacoro apik disigar)
- 3 sendok bawang bombay (sacoro apik disigar)
- 1/2 nganti 1 sendok teh uyah (utawa kanggo rasa)
- 1/4 nganti 1/2 sendok teh mrico (utawa kanggo rasa)
- 1/2 3/4 cup mayonnaise (utawa minangka perlu)
- 1 nganti 4 teaspoons gula (utawa kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Masak kentang ing jaket, kelangan, pil, lan potong dadu 1/4 inchi.
- Ing mangkuk gedhe, campur bebarengan karo kentang, wortel, celery, pickle, bawang, uyah, lan lada sing ati-ati supaya ora ngeculake kentang.
- Ing mangkuk cilik sing kapisah, campuran mayonnaise lan gula (nganti 4 teaspoons) bebarengan lan alon-alon melu kasebut ing campuran kentang, nggawe manawa kabeh sayuran sing dilapisi.
- Garing, ditutup, nganti jam kerja.
Salad liyane Polandia
Luwih salad Salad sing populer sing populer dikenal kanthi jeneng wilted Lettuce karo bacon crumbles lan hot bacon drippings sing wilt ing sayuran. Lan kanggo diet diet mentah, salad wortel iki ora ana sing populer ing Polandia. Iku kalebu kismis, apel, lenga, lan jus lemon cilik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 257 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 10 mg |
| Sodium | 230 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |