Ing Saketini, mantu kasebut minangka vermouth saka Martini klasik lan nambah nuansa sing beda karo minuman sing mung "beras anggur" bisa nyumbang.
Secara teknis, sake ora "anggur," nanging luwih kaya bir amarga diseduh saka beras. Sampeyan bakal weruh akeh resep Sake Martini lan akeh beda-beda: akeh nambah liqueur oranye lan sawetara nggunakake sake luwih saka siji iki.
Pilihan liyane yaiku garnish. Biasane iku zaitun, nanging aku seneng nggoleki luwih cerah lan nggunakake woh asia kayadene lychee kanggo adornment sing unik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
Cara Nggawe
- Tuangkan úa dadi kaca sing diisi karo Ès.
- Goseni kanthi apik .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
- Garnish karo zaitun.
Carane Strong yaiku Saketini?
Minangka paling martinis mung minuman keras, Saketini ora ngombe cahya lan sing senadyan kasunyatan sing paling marga mung 15% ABV. Ora, koktail sing ora sopan iki abot banget lan bakal teka ing sekitar 30% ABV (60 bukti) . Sing mung rada kurang saka kekuatan bottling saka gin rata, supaya gampang karo iki.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 205 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |