Panganan sup iki bakal mbungkus awak kaya selimut sing anget ing dina sing adhem. Sup dhasar legume yaiku staple makanan Belanda, lan buncis buncis brengas iki yaiku nutritious, filling lan cinch kanggo nggawe - panganan tengah minggu sing becik kanggo kabeh kulawarga. Iku digawe karo kacang coklat, macem-macem Walanda khas kulawarga Phaseolus vulgaris , nanging sampeyan bisa nggunakake kacang buncis yen sampeyan ora bisa nemu kacang coklat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 oz. (145 g) daging babi garang, cubed
- 1 tbsp butter
- 5 bawang, disigar
- 1 wortel gedhe, sacoro apik diced
- 1 leek gedhe, iris tipis
- 1 tbsp paprika lemah
- 3 lb. (1.3 kg) kaleng coklat kacang (utawa kacang buncis), lemes lan disiram
- 12 oz. (375 ml) tomat seger
- 3 cangkir (500 ml) stok sapi
- 2 godhong teluk (seger utawa pepe)
- Garam, mrico lan ketjap manis utawa kecap Worcester, kanggo rasa
- 1/2 cangkir disigar godhong celery
Cara Nggawe
- Ing panci sup gedhe, goreng daging babi ing mentega. Nambah bawang putih, wortel, leek lan paprika lemah . Nyampur uga. Saiki nambahake kacang buncis, tomat bubur, stok lan teluk.
- Bawane sup menyang godhok, tutup lan banjur ngeculake panas kanggo ngiris nganti 15 menit. Copot godhong teluk. Wektu kanggo rasa karo uyah, mrico lan ketjap manis (utawa saos Worcester) banjur ngetokake sup dadi setengah alus, kanthi nggunakake blender tongkat utawa prosesor pangan. Sup bisa isih duwe tekstur lan ora bisa rampung alus. Tambah godhong seledri tengen sadurunge porsi.
Tip:
- Kacang polong Walanda uga dikenal minangka buncis coklat Swedia.
- Tambahake stok ekstra yen sampeyan seneng karo sup sing tipis, nanging ngelingi yen bau bonen tradisional iku mesthine dadi sup, sing enak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1468 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 46 mg |
| Sodium | 1,128 mg |
| Karbohidrat | 231 g |
| Serat Pemakanan | 69 g |
| Protein | 94 g |