Lady Sage yaiku koktail sing digawe kanggo ngrayakake Absolut Mango Vodka ing taun 2009.
Apa sing paling disenengi ing babagan iki yaiku nggunakake sage seger, sing arupa herba sing arang katon ing koktail, nanging nduweni potensi sing gedhe. Contone, iki dipasangkan karo rasa sultry mango lan rasa sumringah saka timun seger nalika oranye Cointreau lan pahit persik ngimbangi kabeh.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- Absolut Mango Vodka
- 2-3 godhong sage (seger)
- 3 irisan timun
- 1 ons
- sirup prasaja
- 1/2 ons
- Cointreau
- 1 dash
- peach bitters
Cara Nggawe
- Muddle cucumber, sirup prasaja lan SAGE.
- Gegerake karo es.
- Strain alus menyang kaca koktail .
- Garnish karo rwaning Sage spanked.
Resep Masakan: Absolut Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 289 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Karbohidrat | 43 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |