Belladonna minangka salah sawijining koktail gaya tiki sing paling gampang sampeyan bisa nggawe. Aku ngomong yen kabeh sing kudu dielingake yaiku 5 bahan (2 jinis rum lan 3 jus) sing dituangake, digoyhok, lan ditancepake ing es. Asilipun punika rum cepet punch.
Ana variasi liya saka Belladonna sing kalebu grapefruit lan sentuhan grenadine , nanging aku seneng rasa sing luwih prasaja.
More Tiki-Style Cocktails
- Painkiller Cocktail Recipe
- Resep Zombie Cocktail
- Resep Coklat Pantai Resep
- Resep Masakan Hawaiian Cocktail
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons rum peteng
- 1 ons lampu rum
- 1 ons
- jus jeruk
- 1 ons
- jus cranberry
- 1 ons
- jus nanas
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca segara sing kapenuhan es seger .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 173 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |