Sage sing sugih lan gurih coklat kecap sacukupe yaiku cara sing gampang disajikake kanggo péso unggas, pasta, lan sayur panggang. Rasanya utamané mewah drizzled liwat caramelized butternut squash utawa prasaja kentang mashed .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 sendok mentega (1 teken)
- 1 clove papak, ulig lan disigar
- 1/4 cangkir godhong sage coarsely disigar
- 1/8 sendok teh mrico ireng lemah
Cara Nggawe
- Carane nggawe sage brown butter sauce:
- Nyawiji mentega ing saucepan medium sing disetel liwat panas sedheng medium. Nalika mrico wiwit njaluk mung rada bubbly, nambah cengkeh papak dicincang.
- Ngaduk papak ing butter sajroning 1 menit. Tambahake Sage sing disigar menyang mrica papak lan terus diaduk lan masak dicampur 1 nganti 2 menit tambahan, nganti butter wis dadi coklat sing padhang lan duweni aroma sing sugih.
- Mangsa tingkihake sacukupake mentega coklat karo mrico ireng ing lemah lan sajroning panas.
- Resep sambal goreng sage iki nggawe 4 nganti 6 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 174 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 41 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |