Resep puding coklat tarragon luar biasa sing gampang banget bakal dadi apik karo meh kabeh seger iwak. Tembung Perancis kanggo kecap iki yaiku "beurre noisette" lan nalika ngrasakake gourmet, iku gampang banget lan cepet kanggo digandhengake. Iki jinis coklat butter sauces uga bisa dilayani ing pitik utawa sayuran panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 sendok makan unsalted butter
- 1/4 cangkir jus lemon
- 1 sendok teh disigar seger
- tarragon
- 2 tablespoon walnuts disigar
- uyah lan mrico ireng lemah seger kanggo rasa
- 1 liter minyak sayur
- 4 (6-oz saben) fillet iwak putih boneless (kaya kodhe, bass,
- tilapia, utawa tunggal)
Cara Nggawe
- Sijine butter ing panci cilik lan nyawiji ing panas. Masak nganti 5 nganti 10 menit, utawa nganti mentega wiwit njupuk werna sing kecoklatan lan aroma alus.
- Tambah walnuts lan cook kanggo siji menit.
- Pour ing jus lemon, ngetokake nganti panas dhuwur lan nggawa menyang godhok.
- Pateni panas lan tambahkan uyah, uyah lan lemah ireng seger kanggo rasa lan disisihake.
- Mangsa fillets iwak karo uyah lan lemah seger mrico kanggo rasa.
- Kalorake lenga ing wajan medium liwat panas sing panas lan masak ing endhas nganti opaque saindhenging.
- Ngawula panas karo saus butter sing disemprot.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 180 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 47 mg |
| Sodium | 98 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 10 g |